Spór o wypłatę w centrum Lublina. Pracownicy zaatakowali szefa, bo chcieli pieniądze za niedokończoną pracę

pieniadze banknoty 100 zlotych
Banknoty 100-złotowe | fot. Adobe Stock

Do 5 lat więzienia grozi 3 mieszkańcom Lublina, którzy zaatakowali 47-latka i domagali się od niego zapłaty za niedokończoną pracę. Jeden z mężczyzn najpierw wybił szybę w jego aucie, a następnie wspólnie z innym mężczyznami pobili 47-latka.

Pobili, bo nie dostali pieniędzy za niedokończoną pracę

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w centrum Lublina. Właściciel firmy budowlanej spotkał się z dwoma pracownikami. Z ustaleń policji wynika, że podczas rozmowy doszło do nieporozumień. Mężczyźni domagali się zapłaty za niedokończoną pracę.

W pewnym momencie jeden z nich chwycił za metalową łapkę i wybił nią szybę w samochodzie 47-latka. Następnie obaj zaatakowali szefa. W trakcie zajścia do napastników dołączył trzeci sprawca. Po kilku ciosach zadanych 47-latkowi, mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia.

Sprawa trafiła na policję. Sprawcy w wieku 33, 47 i 55 lat zostali zatrzymani przez kryminalnych z komendy miejskiej i 4. komisariatu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty zmuszania do określonego zachowania, w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności. Dodatkowo jeden z nich odpowie za zniszczenie mienia.

Decyzją prokuratora wszyscy trafili pod dozór policji. Od podejrzanych zabezpieczono blisko 3 tysiące złotych na poczet przyszłej kary.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I takie jest niestety prawo.Burak ich wydymał i dostał na co zasłużył a teraz mu jeszcze będą becelować.No,ale tak to jest jak się robi na czarnucha a w budowlance to norma.

  2. A ile zabezpieczono na poczet odszkodowań rodzin tych trzech pracowników? oczywiście zabezpieczono od właściciela firmy budowlanej. Brak pieniędzy za pracę mógł spowodować śmierć z głodu tychże rodzin, więc czy właściciel firmy budowlanej nie powinien też usłyszeć jakich zarzutów oraz nie powinna być zapieczona chociaż kilkumilionowa kwota (no ile jest warte życie ludzkie? niby bezcenne no to zabezpieczyć chociaż milion złotych per jedna osoba w tych rodzinach tychże trzech pracowników).

  3. Co za realia złodzieja bronią jeszcze raz powinien wciry dostać

  4. Nie umiecie czytać ze zrozumieniem…. NIE ZAPŁACIŁ BO NIE SKOŃCZYLI ROBOTY!!!

  5. Jestem z wami chłópaki,nhe dajcie sie wykorzystywać jakimś leszczom ktorzy myslą ze jak mają troche siana to mogą tak traktować ludzi. Trzymajcie sie chlopaki! Pozdrawiam! Marek B.