Spektakl muzyczny „Kabaret Starszych Pań i Panów” Teatru Seniora

Teatr Seniora
Fot. Materiały organizatora

Spektakl muzyczny Teatru Seniora z wykorzystaniem piosenek Jeremiego Przybory i muzyki Jerzego Wasowskiego z programu „Kabaret Starszych Panów”.

Spektakl muzyczny Teatru Seniora

To przykład pięknej i niezwykłej stylizacji, oddającej wyjątkowy nastrój kultury wysokiej. W wyreżyserowanym przez Michała Zgieta spektaklu, aktorzy Teatru Seniora przy Centrum Kultury w Lublinie, pokażą niewątpliwy urok tego repertuaru.

„Kabaret Starszych Pań i Panów” Teatru Seniora na 41. Ogólnopolskiej Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu Zdroju 2020 otrzymał Nagrodę publiczności oraz dwa wyróżnienia jury: za spektakl oraz za reżyserię Michała Zgieta.

reżyseria: Michał Zgiet;
obsada: Anna Kuszneruk, Grażyna Czarnota, Maria Lipiec, Zenobia Kotuła, Teresa Chojnacka, Zofia Mitrut, Jerzy Kałduś, Grzegorz Michalec, Tadeusz Nowak, Henryk Szuba

Termin: 23 lipca (niedziela) godz. 18.00
Miejsce: Sala Czarna, Centrum Kultury w Lublinie
Ceny biletów: 15/20 zł

Sprawdź pozostałe wydarzenia: Centralny Plac Zabaw — PROGRAM

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.