Sosnów: Bus zderzył się z autobusem, nie żyje jedna osoba

68 120476
Tragiczny wypadek w Sosnowie | fot. Policja

Do tragicznego wypadku doszło w piątek po godz. 4 w miejscowości Sosnów (pow. puławski) na drodze Puławy – Zwoleń. Nie żyje kierowca busa dostawczego.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek o godz. 4.35 w miejscowości Sosnów (gmina Puławy). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym citroenem 56-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wpadł w poślizg, przez kilkanaście metrów sunął bokiem, po czym zderzył się z jadącym od strony Puław autobusem MZK.

Uderzenie było na tyle silne, że kierowca busa przeleciał przez szybę i znalazł się w środku autobusu. Nieprzytomnego ratownicy medyczni zabrali do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 56-latek zmarł.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Zdjęcia

P1010036
Wypadek w Sosnowie | fot. KP PSP w Puławach
P1010037
Wypadek w Sosnowie | fot. KP PSP w Puławach
68 120474
Tragiczny wypadek w Sosnowie | fot. Policja
68 120475
Tragiczny wypadek w Sosnowie | fot. Policja

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.