Sobieszyn: Wypadek na k-48. Dwie osoby trafiły do szpitala

68 95951

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym volvo wjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej doprowadzając do zderzania z kia. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 13.00 na trasie K-48 na wysokości miejscowości Sobieszyn. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volvo, 28-letni mieszkaniec pow. lubartowskiego, wjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Doszło do zderzenia z kią jadącą trasą krajową. Na wskutek uderzenia pojazdy zatrzymały się w rowie.

Kierujący volvo nie odniósł obrażeń. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły osoby poruszające się kią, 51-letni pasażer oraz 40-letnia kierująca, która została przetransportowana śmigłowcem.

Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że  kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez kilka godzin zablokowany był pas w kierunku Kocka. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.

68-95952

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.