Smutny bilans drogowy po Wszystkich Świętych

Od piątku na lubelskich drogach doszło do 34 wypadków drogowych, w których zginęło 6 osób, a 46 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali prawie 90 nietrzeźwych kierujących.

Trwająca w tym roku sześć dni akcja Znicz, to był czas wytężonej pracy policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy by zapalić światełko na grobach swoich bliskich, wyruszyli w podróż – często bardzo daleką.

W tym okresie na drogach województwa lubelskiego doszło do 34 wypadków drogowych, w których 6 osób zmarło, a 46 odniosło obrażenia. Podczas kontroli drogowych ujawnionych zostało także 87 nietrzeźwych kierujących.

W tym roku akcja Znicz trwała dłużej niż w minionym roku. Z całą pewnością to również wpłynęło na większość zdarzeń w ruchu drogowy, w tym również tych najpoważniejszych w skutkach. W bieżącym roku na drogach naszego województwa zginęły o dwie osoby więcej niż podczas świątecznego weekendu 2015.

(źródło: Policja,)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.