Śmigłowiec krążył nad Lublinem. Maszyna latała m.in. nad Atrium Felicity

Śmigłowiec krążył nad Lublinem. Maszyna latała m.in. nad Atrium Felicity
Śmigłowiec krążył nad Lublinem | fot. flightradar24.com & nadesłane

Lublinianie pytają o tajemniczy śmigłowiec latający w poniedziałek nad Lublinem. Maszyna widziana była m.in. nad Atrium Felicity i Majdankiem. Wytłumaczenie jest bardzo proste.

Śmigłowiec widziany był w okolicach al. Witosa. Mieszkańcy tamtych regionów i klienci pobliskiego centrum handlowego zawiadomili nas, że maszyna lata na niedużej wysokości. Mieszkańcy byli zaniepokojeni, ponieważ nie wiedzieli, co się dzieje.

Postanowiliśmy się w tej sprawie skontaktować z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie.

Były to typowe ćwiczenia policyjnych kontrterrorystów na terenie dawnej jednostki wojskowej na Majdanku, którzy wykorzystywali do dzisiejszych ćwiczeń policyjny śmigłowiec” – wyjaśnia podkom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policyjny śmigłowiec nad Lublinem | fot. nadesłane
Policyjny śmigłowiec nad Lublinem | fot. nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.