Śmiertelny wypadek na torach. Ominął szlabany i wbiegł pod nadjeżdżający pociąg

68 156615
21-latek wbiegł wprost pod nadjeżdżający pociąg | fot. KPP Łuków

W nocy z piątku na sobotę młody mężczyzna ominął opuszczone szlabany i wbiegł wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w piątek w nocy około godz. 23:15 na przejeździe kolejowym w rejonie ul. Żelechowskiej w Łukowi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni obywatel Ukrainy przechodził przez tory na przejeździe kolejowym.

Młody mężczyzna minął opuszczone szlabany i wbiegł wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Świeże Górne – Jaszczów. 21-latek poniósł śmierć na miejscu.

W wyniku wypadku, ruch pociągów na jednym torze został zatrzymany. Zablokowana była także droga wojewódzka nr 807, a ruch odbywał się po wyznaczonych przez policjantów objazdach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.