Śmiertelny wypadek na rondzie w Lublinie. Nie żyje motorowerzysta

Śmiertelny wypadek na rondzie w Lublinie. Nie żyje motorowerzysta
Potrącenie motorowerzysty na rondzie por. Henryka Cybulskiego | fot. KMP Lublin

Mimo starań lekarzy nie udało uratować się życia 57-letniego motorowerzysty, który został potrącony w poniedziałek na jednym z rond w Lublinie.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 3.30 na rondzie por. Henryka Cybulskiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Seat jechał od ul. Grafa.

„Mężczyzna wjeżdżając na rondo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa będącemu na skrzyżowaniu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia 57-letni kierowca jednośladu doznał poważnych obrażeń i podczas reanimacji zmarł” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze wspólnie z biegłym oraz prokuratorem przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Ciało zabezpieczono na sekcje zwłok. 47-letni kierowca seata był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Sałaciarz nie podumał, że noc nie zwalnia z myślenia. Czepiają się boltów i uberów, a sami nie są lepsi. Summa Summarum wolę dać zarobić boltom, niż tym oślizgłym sałaciarzom