Śmiertelne potrącenie pieszego w Krasnobrodzie

krasnobród potrącenie

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem w Krasnobrodzie. Na ul. Sanatoryjnej kierowca volvo potrącił człowieka. Nie udało się go jednak uratować.

 

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek tuż przed godz. 19.30 na ul. Sanatoryjnej w Krasnobrodzie. Doszło tam do potrącenia pieszego, którego mimo udzielonej pomocy nie udało się uratować.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że idący poboczem pieszy – 55-letni mieszkaniec Krasnobrodu – nagle wszedł na jezdnię bezpośrednio pod jadący w przeciwnym kierunku samochód. Kierowca próbował ominąć pieszego, jednak nie udało się. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 29-letnie kierowca volvo był trzeźwy.

 

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zamościu policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.