Śmiertelne potrącenie pieszego pod Puławami. Sprawca uciekł z miejsca wypadku

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę w nocy w Łęce pod Puławami. W wyniku potrącenia śmierć na miejscu poniósł 46-letni mężczyzna.

Do wypadku w Łęce (gmina Puławy) doszło w sobotę około godz. 22:00 – 22:30. Nieustalony pojazd potrącił 46-letniego mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu wypadku. Kierowca odjechał z miejsca wypadku, nie udzieliwszy pomocy ofierze.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach, pod numerem tel. 47 812 32 90 lub 601 579 472.

„Prosimy o kontakt osoby, które mogą mieć informacje na temat zdarzenia lub w tym czasie jechały drogą gminną przez Łękę (łączącą się z drogą Nr 741 od strony Bronowic) i mają w samochodzie kamerę” – mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy KPP w Puławach.

68 169727
Miejsce śmiertelnego potrącenia pieszego w Łęce | fot. KPP Puławy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.