Śmiertelne potrącenie pieszego na drodze między Lublinem a Kraśnikiem

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie zablokowana jest drodze krajowa nr 19 między Lublinem a Kraśnikiem. W Sobieszczanach Kolonii doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Wypadek w Sobieszczanach 22.04.2021

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po godz. 21 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sobieszczany Kolonia. Na odcinku między Lublinem a Kraśnikiem, w okolicy budynku remizy OSP Sobieszczany doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda potrącił pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Ofiarą jest 63-letni mężczyzna, okoliczny mieszkaniec. Do wypadku doszło w terenie niezabudowanym, na nieoświetlonym odcinku drogi.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowości: Obroki, Marianówka, Leśniczówka, Sobieszczany. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 00.30.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.