Śmierć motocyklisty. Uderzył w skręcające auto. Kilkadziesiąt minut walczyli o jego życie

Nie żyje motocyklista, którzy zderzył się z volkswagenem na ul. Kusocińskiego w Świdniku
Nie żyje motocyklista, którzy zderzył się z volkswagenem na ul. Kusocińskiego w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Śmierć motocyklisty w Świdniku. Do tragedii doszło na ul. Kusocińskiego. Motocyklista uderzył w bok jadącego przed nim i skręcającego w lewo volkswagena. Mimo prób reanimacji nie udało się utrzymać go przy życiu.

Wypadek w Świdniku 9 czerwca

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (9.06) około godz. 15 na ul. Kusocińskiego w Świdniku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem poruszając się tą ulicą, chciała skręcić w lewo, na teren jednej z posesji.

Kiedy samochód był już ustawiony pod pewnym kątem do kierunku jazdy, w lewy bok auta uderzył jadący w tym samym kierunku motocykl. Według ustaleń policji motocyklista wyprzedzał kilka pojazdów, które jechały ul. Kusocińskiego. Kiedy volkswagen zaczął skręcać, nie miał już szans na uniknięcie zderzenia.

Ratownicy medyczni oraz strażacy przez kilkadziesiąt minut prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową motocyklisty. Niestety życia 39-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Natomiast do szpitala został przetransportowany 31-letni kierowca volkswagena. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.