Słowianka Lublin w nowej lokalizacji. Warsztaty stylizacji paznokci – już 10 października!

Słowianka Lublin 2

Słowianka Lublin zmienia swoją lokalizację. Od 10 października Centrum Słowianka będzie można znaleźć przy ulicy Piłsudskiego 6 w Lublinie. Tego samego dnia rozpoczną się też trzydniowe warsztaty ze stylizacji paznokci z Natalią Lariną. Wielkie otwarcie sklepu zaplanowano na godzinę 9:00, warsztaty startują o godzinie 10:00.

Dynamiczny rozwój marki Słowianka Lublin zaowocował koniecznością zmiany lokalizacji. Dotychczas markę można było znaleźć pod adresem Piłsudskiego 8, od 10 października sklep będzie zlokalizowany pod adresem Piłsudskiego 6, tak więc bardzo blisko poprzedniej lokalizacji.

Wielkie Otwarcie Słowianka Lublin to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek pięknych paznokci. Pierwszą z atrakcji przewidzianych na ten dzień będzie darmowa niespodzianka dla każdej Klientki, która zrobi zakupy w dniu otwarcia. Przez pierwsze 3 dni każda Klientka otrzyma też 10% rabatu na cały asortyment dostępny w sklepie stacjonarnym.

Otwarcie zbiegnie się w czasie z warsztatami z zakresu Nail Art. W dniach 10-12 października Słowianka Nail Trends Lublin organizuje szkolenie z samą twórczynią Marki Słowianka – Natalią Lariną.

Mistrzyni stylizacji paznokci zaprezentuje autorskie zdobienia idealne na jesień, a uczestniczki warsztatów zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania zdobień Mistic, Pastel Flowers i Zhostovo lev.1/2.

Pierwszy dzień warsztatów zostanie poświęcony zdobieniom Mistic Style, wykonywanym przy pomocy produktów z debiutującej kolekcji Mistic Queen. Zdobienia Mistic te cechują się efektem magmy i bazują na cienkich liniach oraz cieniowaniach, co daje niesamowity i rzucający się w oczy efekt.

Drugi dzień warsztatów poświęcony zostanie zdobieniom Pastel Flowers – delikatnym, realistycznym kwiatowym zdobieniom. Na zajęciach kursantki będą uczyć się wykonywania pastelowych wzorów kwiatowych na jasnym tle przy użyciu pasty i kolorowych pigmentów.

Trzeci dzień warsztatów w Słowianka Nail Trends zostanie poświęcony zdobieniom Zhostovo, czyli zdobieniom charakterystycznym dla Natalii Lariny. Styl Zhostovo to przepiękne kwiatowe motywy wykonywane techniką maźnięć. Podczas tego dnia kursantki nauczą się poprawnie mieszać kolory, rozplanowywać kompozycję na płytce paznokcia oraz tworzyć unikalne wzory, których cechą charakterystyczną jest gra światłocieni.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod numerem telefonu
796 865 855
732 705 007

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów dostępne są pod adresem http://bit.ly/Słowianka_Lublin_nowa_lokalizacja.

Słowianka Nail Trends Lublin to centrum dystrybucyjno – szkoleniowe działające w branży stylizacji paznokci. Firma dystrybuuje wysokojakościowe produkty do stylizacji paznokci oraz szkoli początkujących jak i profesjonalnych stylistów. Dynamiczny rozwój Słowianki zaowocował prestiżowymi nagrodami, takimi jak Złota Siódemka Branży Kosmetycznej 2017 czy Beauty Forum Awords 2017.

 

Materiał powstał przy współpracy z Słowianka Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.