Słoneczny Wrotków zakończył sezon. Wiemy, ile osób odwiedziło w tym roku baseny nad Zalewem Zemborzyckim

Baseny Słoneczny Wrotków nad zalewem Zemborzyckim
Baseny Słoneczny Wrotków nad zalewem Zemborzyckim | fot. Słoneczny Wrotków

Tegoroczny sezon basenów zewnętrznych nad Zalewem Zemborzyckim dobiegł końca. Obiekt jest już zamknięty dla klientów. Wiemy, ile osób odwiedziło w tym roku baseny Słoneczny Wrotków.

Koniec sezonu Słonecznego Wrotkowa

Kompleks działał od 4 czerwca do końca wakacji, przy czym w czerwcu jedynie w weekendy, a w lipcu i sierpniu już codziennie. Tegoroczne dosyć ciepłe lato sprawiło, że mało było dni, w które ośrodek musiał być zamykany z powodu złych warunków atmosferycznych. Takich dni było 15.

Ostatnim dniem otwarcia basenów nad Zalewem Zemborzyckim była środa, 31 sierpnia. Tego też dnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przekazał informację, że w tym sezonie baseny odwiedziło ok. 30 tys. osób. W ubiegłym sezonie ta liczba wynosiła ponad 33,2 tys. osób.

Słoneczny Wrotków

Kompleks składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu  znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych. W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.