Słoneczny Wrotków szykuje się do nadchodzącego sezonu

Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie
Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie | fot. Słoneczny Wrotków / MOSiR

Trwają prace nad przygotowaniem kompleksu basenów Słoneczny Wrotków do nadchodzącego sezonu. Kiedy będzie można popływać w basenach nad Zalewem Zemborzyckim?

Od czerwca na baseny nad Zalewem Zemborzyckim

Słoneczny Wrotków to kompleks basenów położonych nad Zalewem Zemborzyckim. Kompleks składa się z 5 basenów rekreacyjnych: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych i 7-metrowego brodzika. W dwóch pierwszych wymienionych basenach jest podgrzewana woda.

Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

Na terenie ośrodka trwają prace przygotowawcze do nadchodzącego sezonu. Tak jak w poprzednich latach, Słoneczny Wrotków ruszy pod koniec czerwca, wraz z końcem roku szkolnego i początkiem wakacji.

„Jeżeli ciepłe lato przyjdzie wcześniej to będziemy gotowi do otwarcia Słonecznego Wrotkowa już od początku czerwca, przy czym w czerwcu tylko na weekendy. Jest to uzależnione od pogody” – podkreśla Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR 'Bystrzyca’.

Cennik Słonecznego Wrotkowa będzie taki sam, jak w poprzednim sezonie – dzieci do ukończenia 7. roku życia zapłacą 7 zł, młodzież do 18. roku życia 14 zł, a dorośli 21 zł. Czas przebywania w kompleksie jest nielimitowany.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.