Słoneczny Wrotków przygotowuje się do sezonu wakacyjnego 2023. Wiemy, od kiedy będą otwarte baseny

Basen Słoneczny Wrotków
Basen Słoneczny Wrotków | fot. MOSiR

Baseny Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim przygotowują się do sezonu wakacyjnego 2023. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ujawnił już harmonogram pracy basenów w tym roku. Sprawdź, od kiedy będą otwarte baseny.

Przygotowania do nadchodzącego sezonu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie przygotowuje się, by w czerwcu wystartował kolejny sezon kompleksu basenów Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Miejska spółka planuje, by otwarcie ośrodka nastąpiło w pierwszy weekend czerwca, o ile pozwoli na to pogoda.

Jeśli pogoda będzie dopisywać, baseny w czerwcu będą otwarte w weekendy. Pełną parą ośrodek ruszy wraz z końcem roku szkolnego – od początku wakacji będzie czynny codziennie aż do 31 sierpnia w godzinach od 11 do 19.

Jakie atrakcje w Słonecznym Wrotkowie?

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12-metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, piaszczyste boisko do siatkówki, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń. W pobliżu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne i rowery górskie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No I mimo upalu jesli bedzie w wakacje woda w basenach jest tak lodowata ze niechetnie sie korzysta…