Słoneczny Wrotków ponownie otwarty w całości

13346309 1059222650830775 3881128314105715901 o e1468428614247

Od wczoraj można w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji Słonecznego Wrotkowa. Część kompleksu musiała być zamknięta od 8 lipca z powodu podwyższonego poziomu bakterii w wodzie. Przez ten czas obowiązywała niższa cena biletów.

Wszystkie atrakcje na Słonecznym Wrotkowie w Lublinie ponownie otwarte. W piątek z możliwości korzystania zostały wyłączone: wodny plac zabaw, zjeżdżalnie i jeden z basenów. Powodem zamknięcia obiektów była bakteria, która znacznie przewyższała dopuszczalny poziom w wodzie. W tym czasie ceny wszystkich biletów wstępu zostały obniżone do 5 zł.

Od wczoraj wszystkie obiekty ponownie dostępne dla przybyłych.

– Otrzymaliśmy wyniki badań wody pobranej w ośrodku Słoneczny Wrotków. Woda we wszystkich wodnych atrakcjach spełnia wszelkie wymagane normy, dlatego ponownie udostępniamy naszym gościom komplet atrakcji ośrodka – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Oznacza to, że będzie można korzystać ze wszystkich basenów, zjeżdżalni, a także wodnego placu zabaw. Równocześnie wraca stary cennik Słonecznego Wrotkowa, tj. 5 zł (dzieci), 10 zł (młodzież) i 15 zł (dorośli).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.