Słoneczny Wrotków dziś zamknięty. Trwa oczekiwanie na lepszą pogodę

13686669 1094632187289821 8281234193845324495 n
Baseny na Słonecznym Wrotkowie | fot. MOSiR

Cztery dni temu rozpoczął się sezon w kompleksie basenów Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Dziś niestety obiekt został zamknięty z powody niesprzyjającej pogody.

Spadek temperatury i brak słońca na niebie spowodowały, że zarządca kompleksu basenów Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim zdecydował się, że nie otworzy od godz. 9 obiektu.

„Pogoda jaka jest to wszyscy widzimy. Na ten moment o 9:00 nie otwieramy Słoneczny Wrotków. Monitorujemy sytuację pogodową, jak tylko nastąpi poprawa będziemy informować o ponownym otwarciu” – czytamy.

Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu  znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych. Wypożyczalnia czynna jest codziennie w godz. 10:00-20:00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.