Słodziaki znowu w Biedronce! Sprawdź, jak odebrać maskotki Gang Słodziaków

gang słodziaków biedronka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Biedronka przedłuża termin odbioru maskotek z Gangu Słodziaków. Wymogiem jest posiadanie odpowiedniej ilości naklejek w albumie, który wymienimy na Słodziaka lub książkę o leśnych bohaterach.

Akcja „Gang Słodziaków” w Biedronce rozpoczęła się 26 sierpnia 2019. Naklejki można było zbierać do 17 listopada 2019, natomiast odebrać Słodziaki i książki do 1 grudnia 2019 lub do wyczerpania zapasów. Niestety, w większości Biedronek maskotek zabrakło, a klienci dopytywali pracowników o terminy ich dostawy.

W akcji dostępnych było 10 Słodziaków – cztery duże i sześciu Juniorów. Najpopularniejszymi okazały się być większe maskotki. Na pierwszym miejscu znalazła się Sarenka Hania, na drugim Nietoperz Nikodem, a podium zamknął Borsuk Bartek. Wśród Juniorów najchętniej sięgano po Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

By wziąć w niej udział, wystarczyło do 17 listopada na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Dzięki zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, na zasadach określonych w regulaminie akcji, klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków.

Gang Słodziaków w Biedronce

W tej edycji Biedronka wydała ponad 7,2 mln Słodziaków. Niesłabnącą popularnością cieszyły się również przygody biedronkowych bohaterów spisane na kartach książki „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”, która trafiła do ponad 620 tys. klientów w całej Polsce.

Przypominamy, że odebranie za darmo dużego Słodziaka z Biedronki wymagało zebrania aż 60 naklejek. Z kolei 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. Taka sama ilość wystarczy również, by otrzymać Słodziaka Juniora.

15 zebranych naklejek pozwoli dostać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Można ją będzie nabyć także w sklepie w cenie 9,99 zł, natomiast dużego Słodziaka za 49,99 zł.

Dostawa Słodziaków w Biedronce – 13.12.2019

Biedronka na prośbę Klientów przedłużyła termin odbioru maskotek i książek z akcji „Gang Słodziaków”. Poniżej przedstawiamy komunikat, w którym Biedronka wyjaśnia, w jaki sposób można odebrać Słodziaki.

Drodzy Miłośnicy Słodziaków, nasza wspólna zabawa dobiegła końca, chcielibyśmy więc serdecznie Wam podziękować za Wasz entuzjazm i wielką sympatię, jaką obdarzyliście Gang Słodziaków z leśnej polany. Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam. Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie „Gang Słodziaków”” – czytamy.

Zgłoszenia będą rozpatrywane w kolejności ich wpłynięcia, czyli kto pierwszy ten lepszy. Do odbioru maskotki lub książki niezbędna jest prawidłowo wypełniona karta kolekcjonerska z odpowiednią liczbą naklejek. Ważne! Liczba maskotek i książek ograniczona. Każdy Klient będzie mógł odebrać maksymalnie 2 Słodziaki i 2 książki. Zgłoszenia przyjmowane są do 18.12.2019.

79644727 432806090996415 7514846428896690176 n
Dostawa Słodziaków w Biedronce | fot. czytelniczka Beata

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Biedronka to najgorszy pracodawca źle traktuje swoich pracowników zatrudnia 1/3 zero perspektywy rozwoju pełny mobbing co do produktów tam jest wszystko ale słabej jakość a te slodziaki to niech kierownicy sobie wezmą i sobie wsadza

  2. Tsk tylko ze w biedronce powiedziano mi dzis ze juz nie bedzie slodziakow wiec wyzucilam karte z naklejkami …teraz czytam ze mozna odebrac wiec cos tu nie zadzialalo ….