Skręcał na teren jednostki wojskowej, potrącił jadącą rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala

Potrącenie rowerzystki na ul. Droga Męczenników Majdanka
Potrącenie rowerzystki na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

W piątek rano na jednej z ulic w Lublinie doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Poszkodowana cyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Rowerzystka trafiła do szpitala

Do zdarzenia doszło w piątek (12.05) po godz. 7 na ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Ford Transit poruszał się od strony Kalinówki. W trakcie wykonywania manewru skrętu w prawo, na teren jednostki wojskowej, wjechał w jadącą rowerzystkę, która poruszała się wzdłuż Drogi Męczenników Majdanka.

Kobieta w wyniku potrącenia upadła na jezdnię i doznała obrażeń ciała. Interweniujący na miejscu zespół ratownictwa medycznego podjął decyzję o przetransportowaniu kobiety do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności tego wypadku.

Zdjęcia

Kierowca forda potrącił rowerzystkę na ul. Droga Męczenników Majdanka
Kierowca forda potrącił rowerzystkę na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.