Skradziono mazdę z prywatnej posesji w Milejowie. Właścicielka prosi o pomoc

Zdjęcie podglądowe

W nocy ze środy na czwartek skradziono samochód marki Mazda Premacy z prywatnej posesji w Milejowie. Właścicielka prosi o pomoc w odnalezieniu skradzionego auta.

Do kradzieży samochodu marki Mazda Premacy o nr tej. LLE 23806 doszło w nocy ze środy na czwartek z prywatnej posesji w Milejowie, w powiecie łęczyńskim. Skradziony samochód był koloru złotego, miał wgniecione tylne lewe nadkole oraz brakowało w nim czarnych plastików na drzwiach.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję. Jeżeli ktokolwiek widział samochód lub posiada jakieś informacje na temat lokalizacji pojazdu, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. (81) 752 72 10 lub 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.