Skorzystasz tylko z basenu olimpijskiego. Przerwa techniczna na Aqua Lublin

Duża popularność basenów Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik
Basen Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku na Aqua Lublin trwa przerwa techniczna. Dotyczy to strefy rekreacyjnej, w której jest aquapark i saunarium. Dla klientów dostępny jest tylko basen olimpijski.

Od poniedziałku 3 września do 16 września na Aqua Lublin występują utrudnienia. Jest to związane z przerwą techniczną, która jest prowadzona na części rekreacyjnej Aqua Lublin.

– Nasze obiekty wodne muszą przejść niezbędne prace konserwacyjne i czyszczenie – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR. Przede wszystkim trzeba wyczyścić niecki. To wymaga spuszczenia całej wody.

Przerwa techniczna na części rekreacyjnej w Aqua Lublin ze zjeżdżalniami i z basenem do nauki pływania, baseny zewnętrzne oraz saunarium są wyłączone z użytkowania na dwa tygodnie. Przez ten czas klienci mogą korzystać jedynie z basenu olimpijskiego, z którego można korzystać za połowę ceny.

– Otwarty jest jedynie basen olimpijski, na który dajemy w czasie przerwy technicznej 50% zniżki. Amatorów wodnych zabaw zapraszamy w tych dniach na nieco mniejszą strefę rekreacji Łabędzia przy ul. Łabędzia 4 – zachęca Bednarczyk.

Przypomnijmy, że w tym czasie czynne są pozostałe obiekty MOSiR, w tym Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy Łabędziej czy Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.