Sklepy otwarte w Wielkanoc, 4 kwietnia. Które sklepy są dziś czynne?

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Wielkanoc 2021. Czy sklepy są dziś otwarte? Odpowiedzi na pytanie o godziny otwarcia sklepów w Wielkanoc 4 kwietnia szuka wiele osób. Które sklepy są dziś czynne?

Sklepy otwarte w Wielkanoc

W Wielkanoc, 4 kwietnia będzie można zrobić zakupy w mniejszych sklepach pod warunkiem, że za ladą stanie ich właściciel lub osoba zatrudniona na inny rodzaj umowy niż umowa o pracę.

W Wielkanoc 4.04.2021 zakupy zrobimy w sklepach osiedlowych typu Żabka, Lewiatan czy ABC. Te będą czynne w zależności od decyzji ich właścicieli. W niedzielę wielkanocną czynne będą także stacje benzynowe.

To oznacza, że w niedzielę 4 marca (Wielkanoc) wszystkie duże sklepy są zamknięte. Tego dnia nie zrobimy zakupów w takich sklepach jak m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Aldi, Auchan, Stokrotka, Dino, Selgros, Makro.

ZOBACZ TAKŻE:
Do której otwarty McDonalds i McDrive w Wielkanoc?
Godziny otwarcia KFC w Wielkanoc, 4 kwietnia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.