Sklepy otwarte 2 maja w Lublinie. Gdzie tego dnia zrobimy zakupy?

Sklepy Piotr i Paweł | fot. piotripawel.pl

Warto pamiętać, że 2 maja jest normalnym dniem roboczym, a co oznacza, że większość sklepów będzie tego dnia otwarta. Zakupy zrobisz w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchanie oraz Carrefourze.

Majówka 2019 to szczególny okres, w którym możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Większość Polaków wykorzystuje w tym okresie urlop wypoczynkowy. Na 1 i 3 maja przypadają święta państwowe, w związku z tym w te dni obowiązuje zakaz handlu.

Sklepy otwarte 2 maja

Bez problemu natomiast zakupy zrobimy 2 maja oraz 4 maja. Są to dni normalnie dni robocze, więc największe markety tego dnia będą działały w standardowych godzinach. Niektóre placówki postanowiły wydłużyć godziny otwarcia, m.in. sieć sklepów Biedronka.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy poszczególnych sklepów są dostępne w poszczególnych placówkach.

W niedzielę 5 maja sklepy będą zamknięte, ponieważ w te niedzielę przypada niedziela niehandlowa. Jest to pierwsza niedziela miesiąca i zgodnie z ustawą o zakazie handlu w niedziele tego dnia handel jest zabroniony.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.