Sklepy czynne w Wigilię i Boże narodzenie. Gdzie zrobić zakupy w święta? LISTA CZYNNYCH SKLEPÓW

zakupy handel auchan
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wigilia to ostatni dzień przed Bożym Narodzeniem, kiedy to będziemy mogli zrobić zakupy. Tego dnia wszystkie sklepy będą czynne krócej niż zwykle. Sprawdź godziny otwarcia sklepów w Wigilię i Boże Narodzenie!

Wigilia Bożego Narodzenia 2019 – godziny otwarcia sklepów

Wszyscy, którzy zamierzają w Wigilię 24 grudnia 2019 zrobić ostatnie zakupy przed Bożym Narodzeniem powinni pamiętać, że sklepy tego dnia będą czynne o kilka godzin krócej niż w zwykły dzień.

Do godziny 13 zrobimy zakupy w większości znanych nam marketach tj. Biedronka, Tesco, Kaufland, Auchan, Carrefour, Selgros i Leclerc. O pół godziny krócej będą otwarte sklepy niemieckiej sieci Lidl. W Wigilię zakupy zrobimy także w sklepach Żabka i FreshMarket. Te będą czynne w zależności od decyzji ich właścicieli.

Sprawdź, jak będą otwarte sklepy w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Szczegóły na kolejnej stronie. Następna strona >>>

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.