Sklepy czynne 2 stycznia 2022. Czy dziś są otwarte sklepy?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Czy dziś są otwarte sklepy? Odpowiedzi na pytanie o czynne sklepy 2 stycznia 2022 roku szuka wiele osób. Sprawdź, które sklepy są otwarte 2 stycznia.

Sklepy 2 stycznia

Czy w niedzielę 2 stycznia 2022 r. są otwarte sklepy? 2 stycznia wszystkie sklepy Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Aldi, Leclerc, Stokrotka, Selgros, Dino i Netto są zamknięte, ponieważ 2 stycznia jest dniem wolnym od pracy – jest to pierwsza niedziela niehandlowa w 2022 roku. Dziś zakupy zrobimy w małych sklepach osiedlowych oraz sklepach sieci Żabka. Szczegóły: Żabka 2 stycznia – godziny otwarcia. Czy Żabka jest otwarta 02.01.2022?

Natomiast w poniedziałek 3 stycznia 2021 r. wszystkie sklepy będą otwarte.

Zobacz także: Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku. Które niedziele będą handlowe?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.