Sklep popularnej sieci w miejscu dawnej placówki banku. Po sąsiedzku działają już trzy Żabki

Stokrotka Express w miejscu dawnej placówki ING przy deptaku
Stokrotka Express w miejscu dawnej placówki ING przy deptaku | fot. Dominik Wąsik

Stokrotka Express zajmie lokal w kamienicy przy deptaku po dawnej placówce banku ING. Franczyzobiorcy nie przeszkadza fakt, iż w bliskim sąsiedztwie działają już trzy sklepy sieci Żabka. Trwają przygotowania do otwarcia sklepu.

Stokrotka w miejscu placówki ING

Chodzi o lokal w kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu 10, gdzie do końca września 2022 r. działała tu placówka banku ING. W tym tygodniu pisaliśmy o nowych najemcach przy deptaku. Dziś już wiemy, że lokal po ING zajmie sklep sieci Stokrotka Express.

Powiązane:

W lokalu od blisko miesiąca prowadzone są prace remontowe. Stokrotka w tym miejscu powalczy o klientów trzech sklepów sieci Żabka funkcjonujących w bliskim sąsiedztwie:

  • Krakowskie Przedmieście 36 (deptak)
  • Lubartowska 5 (przy Bramie Krakowskiej)
  • Królewska 4 (przy Bramie Krakowskiej)
Stokrotka Express w miejscu dawnej placówki ING przy deptaku
Stokrotka Express w miejscu dawnej placówki ING przy deptaku | fot. Dominik Wąsik

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chłopaki, powodzenia przy dostawach. Znając tych doswiadczonych planistów to poślą tam z towarem jakaś czternastkę

  2. A ING się zwija. Szkoda, bo to mój bank od prawie 30 lat. Nie ma w Lublinie ani jednej placówki otwartej od godz, 9;00. Ja pracując u siebie od 10;00 muszę opóźnić otwarcie sklepu by załatwić to czego nie mam szans załatwić przez infolinię.