Grupa Lublin ruszyła z zakupami online. Bombardino Zakupy z bezpieczną dostawą pod same drzwi.

Bezpieczne Zakupy Bombardino z dostawą do domu | fot. materiały prasowe

Grupa Lublin dotychczas dała się poznać mieszkańcom Lublina jako firma skupiająca lokale gastronomiczne – Bombardino Aperitivo, Bombardino Trattoria, Bombardino Botanik, Ostro, Kebab Paprika, Pani z Wypiekami oraz nowy lokal położony przy ul. Peowiaków 2 – C!AO.

Słodkie wypieki, pyszna pizza, soczysty kebab, i drinki na 100 różnych sposobów – dzięki oferowanej różnorodności, w ofercie Grupy Lublin każdy znajdzie coś dla siebie! Jednak tym razem Grupa Lublin przygotowała dla Was coś zupełnie nowego – spożywczy sklep internetowy z bezkontaktową dostawą pod same drzwi!

Grupa Lublin – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu klientów!

Przedłużający się okres kwarantanny, niesie za sobą kolejne obostrzenia, mające ograniczyć roznoszenie się wirusa SARS-CoV-2. Niestety, ograniczenia te również i nam utrudniają codzienne funkcjonowanie. Od pewnego czasu, w sklepach mogą przebywać maksymalnie trzy osoby na kasę, a przed sklepem tworzą się kolejki osób utrzymujących między sobą dwumetrowy odstęp. Nowe zasady wydłużają czas, który musimy poświęcić na wykonanie zakupów.

bombardino zakupy

Dodatkowo robienie zakupów w sklepie stacjonarnym niesie za sobą ryzyko zarażenia się koronawirusem – sklepy to obecnie najczęściej uczęszczane miejsca dużych miast. Nawet stosując się do obostrzeń i utrzymując standardy bezpieczeństwa, zawsze istnieje ryzyko zarażenia.

Mając na uwadze powyższe czynniki, nie można się dziwić, że tak prosta czynność, jak robienie zakupów budzi wśród wielu osób słuszne obawy… W obecnej sytuacji zaistniało zapotrzebowanie na zakupy bezkontaktowe – najlepiej w formie online i z dostawą pod drzwi – dlatego Grupa Lublin postanowiła wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Zapraszamy na stronę www.bombardino-zakupy.pl.

Kiedy minie koronawirus? Tego tak naprawdę nie wie nikt. Jedno jest pewne, Grupa Lublin w walce o normalność w czasach pandemii nie daje za wygraną!

Zaoszczędź czas zmarnowany w kolejkach i ogranicz ryzyko zarażenia! W sklepie Zakupy Bombardino kupisz zarówno produkty spożywcze, jak i produkty higieniczne czy gospodarstwa domowego. Stany magazynowe są na bieżąco uzupełniane, a pracownicy sklepu pracują w maseczkach i rękawiczkach – produkty są świeże, bezpiecznie zapakowane i w atrakcyjnych cenach!

bombardino zakupy

Zakupy na stronie bombardino-zakupy.pl to ogromna oszczędność czasu, teraz swoje zakupy wykonasz, nie ruszając się z przed ekranu smartfona czy komputera! Robiąc zakupy rano otrzymasz je tego samego dnia popołudniu. Zamawiając wieczorem, zakupy są u Ciebie kolejnego dnia. Szybko, tanio i bezpiecznie. Super promocje czekają na wszystkich kupujących! Na początek sklep proponuje 7% rabatu przy zakupach powyżej 300 złotych! Zamówienia można składać telefonicznie między godziną 9:00 a 18:00 bądź też online poprzez cała dobę!

bombardino zakupy

Dzięki możliwości opłacenia zamówienia poprzez stronę internetową sklepu istnieje możliwość bezkontaktowego dostarczenia zakupów na adres zamawiającego klienta. Kierowca dostarczy je przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Kierowcy używają płynów do dezynfekcji, rękawiczek oraz maseczek!

bombardino zakupy

Zamówienia są dostarczane na terenie Lublina i okolic, odwiedź stronę www.bombardino-zakupy.pl, lub zadzwoń pod numer 791 792 861 i sprawdź, czy dostarczymy je do Twojej miejscowości!

Zrób zakupy na www.bombardino-zakupy.pl!

Zachęcamy Was wszystkich, abyście w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, stosowali się do zaleceń. Kryzys zaskoczył nas wszystkich, jednak piłka jest po naszej stronie – walczmy razem o powrót do normalności. To kiedy ta „normalność” nadejdzie, zależy między innymi od tego, jak zastosujemy się do zasad kwarantanny, i im więcej z nas zdecyduje się #zostaćwdomu, tym większa szansa, że szybciej opanujemy pandemię, i powrócimy do świata, które znamy sprzed czasów koronawirusa!

Jednocześnie przypominamy, że lokale będące częścią Grupy Lublin wciąż działają i dostarczają swoje specjały na wynos. Zapraszamy na profile facebookowe Bombardino, w celu zapoznania się z aktualną ofertą. Nie ryzykuj – #zostańwdomu i zamów nasze pyszne dania lub zrób zakupy w sklepie Bombardino!

bombardino zakupy

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.