Skandaliczne zachowanie pasażera w autobusie komunikacji miejskiej. Zdewastował biletomat i uciekł

Pasażer zdewastował biletomat w autobusie komunikacji miejskiej
Pasażer zdewastował biletomat w autobusie komunikacji miejskiej | fot. KMP Lublin

Wandal zdewastował biletomat zamontowany w autobusie komunikacji miejskiej w Lublinie. Jego wyczyn zarejestrował monitoring. Teraz szuka go policja.

Wandal w autobusie zniszczył biletomat

Do zdarzania doszło w autobusie komunikacji miejskiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, agresywny mężczyzna postanowił zdewastować biletomat zamontowany w pojeździe. Wartość strat oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem policji w Lublinie przy Alei Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.