Skandal w szkole podstawowej w Lublinie. Nagie zdjęcia uczniów z ósmej klasy w sieci

dziecko telefon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Po szkole podstawowej nr 39 w Lublinie krążyły nagie zdjęcia dwójki uczniów. Według ich rodziców dyrektorka szkoły rzekomo miała pokazywać te fotografie innym uczniom.

– „Z ogromnym oburzeniem chcieliśmy zgłosić popełnienie przestępstwa o charakterze molestowania seksualnego dzieci oraz propagowania pornografii wśród tych dzieci. Rozebrane dzieci to uczniowie klasy ósmej, którzy dobrowolnie wrzucili takie swoje zdjęcia i przesłali konkretnym osobom. Dyrektor przeszła się po klasie i pokazywała każdemu z osobna zdjęcia nagiego chłopaka i nagiej dziewczyny.” – piszą w anonimowym liście otwartym rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 39 cytowanym przez Kurier Lubelski.

Mowa tu o uczennicy i uczniu z ósmej klasy szkoły podstawowej nr 39 w Lublinie. Dwoje uczniów zrobiło sobie nagie zdjęcia, które przesłali swoim kolegom, ale zdjęcia szybko wypłynęły poza grono adresatów. Cała sprawa trafiła do dyrektorki szkoły – Grażyny Daniewskiej. Według rodziców dyrektorka miała podczas lekcji wejść do sal klas 8a i 8b, a następnie pokazywać na swoim telefonie wspomniane fotografie.

W rozmowie z Kurierem Lubelskiem, dyrektor Daniewska zaprzecza, by pokazywała zdjęcia nagich dzieci innym uczniom – gdy tylko dowiedziała się o zajściu, poinformowała o nim policję. Podczas próby poproszenia o komentarz dyrektora usłyszeliśmy w sekretariacie, że Pani dyrektor nie udziela mediom żadnych informacji.

Rodzice zgłosili sprawę również do lubelskiego Kuratorium Oświaty oraz policji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I bardzo dobrze, ta baba zamęcza nauczycieli od wielu lat, niektórzy musza później leczyć się na serce i głowę. A dupę jej chroni mąż który jest radnym. Może jakimś cudem ktoś ją w końcu odsunie od szkoły i uratuje całą rzesze młodych i starszych nauczycieli przed jej terrorem.