Skandal w szkole podstawowej w Lublinie. Nagie zdjęcia uczniów z ósmej klasy w sieci

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Po szkole podstawowej nr 39 w Lublinie krążyły nagie zdjęcia dwójki uczniów. Według ich rodziców dyrektorka szkoły rzekomo miała pokazywać te fotografie innym uczniom.

– „Z ogromnym oburzeniem chcieliśmy zgłosić popełnienie przestępstwa o charakterze molestowania seksualnego dzieci oraz propagowania pornografii wśród tych dzieci. Rozebrane dzieci to uczniowie klasy ósmej, którzy dobrowolnie wrzucili takie swoje zdjęcia i przesłali konkretnym osobom. Dyrektor przeszła się po klasie i pokazywała każdemu z osobna zdjęcia nagiego chłopaka i nagiej dziewczyny.” – piszą w anonimowym liście otwartym rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 39 cytowanym przez Kurier Lubelski.

Mowa tu o uczennicy i uczniu z ósmej klasy szkoły podstawowej nr 39 w Lublinie. Dwoje uczniów zrobiło sobie nagie zdjęcia, które przesłali swoim kolegom, ale zdjęcia szybko wypłynęły poza grono adresatów. Cała sprawa trafiła do dyrektorki szkoły – Grażyny Daniewskiej. Według rodziców dyrektorka miała podczas lekcji wejść do sal klas 8a i 8b, a następnie pokazywać na swoim telefonie wspomniane fotografie.

W rozmowie z Kurierem Lubelskiem, dyrektor Daniewska zaprzecza, by pokazywała zdjęcia nagich dzieci innym uczniom – gdy tylko dowiedziała się o zajściu, poinformowała o nim policję. Podczas próby poproszenia o komentarz dyrektora usłyszeliśmy w sekretariacie, że Pani dyrektor nie udziela mediom żadnych informacji.

Rodzice zgłosili sprawę również do lubelskiego Kuratorium Oświaty oraz policji.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I bardzo dobrze, ta baba zamęcza nauczycieli od wielu lat, niektórzy musza później leczyć się na serce i głowę. A dupę jej chroni mąż który jest radnym. Może jakimś cudem ktoś ją w końcu odsunie od szkoły i uratuje całą rzesze młodych i starszych nauczycieli przed jej terrorem.