Siłownie w Lublinie. Ile kosztują karnety? Gdzie można się zapisać?

Hantle na siłowni
Hantle na siłowni | fot. Adobe Stock

Nowy rok wiąże się z wieloma postanowieniami noworocznymi. Jednym z tych, które często pojawiają się na „check liście” rzeczy do zrobienia to zadbanie o zdrowie i swoje ciało poprzez regularne wizyty na siłowni. Gdzie jednak wybrać się na siłownie? Sprawdziliśmy, ile kosztują karnety na lubelskie siłownie.

Siłownie w Lublinie

Początek nowego roku to czas wzmożonej aktywności na siłowniach i w klubach fitness. Nic dziwnego. Noworoczne postanowienia sprawiają, że część z nas z pewnością zdecyduje się na znalezienie odpowiedniego miejsca na aktywność fizyczną dla siebie.

Dodatkowo jest to czas, kiedy świąteczne nadprogramowe kilogramy w końcu dają się we znaki, a w głowie huczy już przygotowywanie planów urlopowych i wymarzona sylwetka na wakacje. Do tego wszystkiego dochodzi pogoda, która nie zachęca do aktywności na zewnątrz.

Przez to wszystko głównym celem staja się właśnie siłownie i kluby fitness, które nie tylko zapewniają ciepło w chłodne zimowe dni, ale też oferują masę różnego rodzaju zajęć i dodatkowych aktywności. Jaką jednak siłownię wybrać? Sprawdziliśmy, ile kosztują karnety w siłowniach i klubach fitness w Lublinie.

CityFit

W klubie CityFit do wyboru jest 3 karnety. Karnet na 6 miesięcy (płatny co miesiąc lub z góry) w cenie 49 zł za pierwszy miesiąc, a od drugiego miesiąca za 139,95 zł. Kolejną propozycją jest karnet elastyczny z umową na czas nieokreślony, płatny co miesiąc (z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia) – za 184,95 zł. Jest też karnet na 12 miesięcy za 1399,50 zł (2 miesiące za darmo). Do każdego z karnetów trzeba doliczyć wpisowe: 49,95 zł (69,95 zł w przypadku karnetu na 6 miesięcy). Więcej informacji na stronie klubu.

Woda na trening gratis (w klubach znajdują się źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną, wystarczy zabrać ze sobą bidon).

Adresy siłowni CityFit w Lublinie:

 • CH Lublin Plaza, ul. Lipowa 13
 • CH Tomasza Zana, ul. Zana 19
 • Gajek, al. Spółdzielczości Pracy 26

Just GYM

W ofercie siłowni Just GYM jest kilka karnetów do wyboru. Karnet OPEN – kosztuje 129 zł miesięcznie. Można wybrać też karnet na 24 godziny (karnet 24h) za 34,99 zł lub na tydzień (karnet 7-day) za 59,99 zł. Klub posiada również karnet dla osób, które lubią poćwiczyć nocą – karnet just night za 79 zł/msc. (od 23:00 do 5:00 każdego dnia tygodnia). Siłownia posiada również karnety na 6 i 12 miesięcy (odpowiednio 699 zł i 1299 zł). Opłata wpisowa do każdego karnetu: 39 zł (oprócz karnetu 24h i 7-day). Więcej informacji na stronie klubu.

Klub oferuje zajęcia fitness w cenie karnetu.

Adresy siłowni Just GYM w Lublinie:

 • Park Handlowy Tatary, ul. Mełgiewska 2a
 • Węglin Park, ul. Jana Pawła II 51 – w budowie

Endorfina

W ofercie siłowni są dwa karnety do wyboru. Jednym z nich jest karnet open z elastyczną umową na czas nieokreślony (z miesięcznym okresem wypowiedzenia) za 139 zł miesięcznie. Drugim jest karnet dzienny (upoważnia do korzystania z klubu przez jeden dzień) za 30 zł. Opłata wpisowa: 59 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Siłownia oferuje wodę gazowaną/niegazowaną i izotoniki bez ograniczeń.

Adresy siłowni Endorfina w Lublinie:

 • Diamentowa Park, ul. Diamentowa 29
 • Mazaika Lublin, ul. Orkana 4 – otwarcie 10 lutego

Zobacz także: Baseny w Lublinie. Oto cennik i godziny otwarcia [LISTA MIEJSC]

Xtreme Fitness

Siłownia i klub fitness Xtreme Fitness oferuje kilka różnych karnetów do wyboru. Wśród nich m.in. karnet silver open – za 159 zł miesięcznie, umowa na czas nieokreślony. Dla studentów (od 19 do 26 lat) i seniorów (od 60 roku życia) przygotowano ofertę karnetu silver open w cenie 120 zł miesięcznie. Dla osób, które robią trening rano lub w okolicy południa, idealnie nada się karnet silver dzienny (ważny od 6:00 do 15:00 w dni powszednie oraz przez cały weekend) w cenie 112 zł miesięcznie, umowa na czas nieokreślony. Ten sam karnet dla studentów i seniorów jest w cenie 84 zł miesięcznie. Opłata wpisowa kosztuje 55 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni Xtreme Fitness w Lublinie:

 • VIVO! Lublin, al. Unii Lubelskiej 2

GYM Lublin

Siłownia GYM Lulin w swojej ofercie ma trzy różne karnety. Jednorazowy upoważniający do jednorazowego wejścia do klubu za 29,99 zł, karnet #OPEN upoważniający do korzystania ze stref #GYM, #SPA i #MMA w nieograniczonym zakresie w cenie 149 zł miesięcznie i karnet #GYMMORNING, który uprawnia do korzystania z klubu 7 dni w tygodniu – od rana do godziny 16:00, za 89 zł/30 dni. Opłata wpisowa: 39 zł. Więcej informacji na stronie klubu.

Adres siłowni GYM Lublin w Lublinie:

 • Galeria Gala, ul. Fabryczna 2

Fabryka Formy

Największą oszczędnością jest aktualna promocja karnetu na 12 miesięcy – PRO 12M, który kosztuje 21,80 zł za pierwszy miesiąc, a za następne: 109 zł. Jest też karnet FLEXI z elastyczną umową na czas nieokreślony (z miesięcznym okresem wypowiedzenia) za 149 zł miesięcznie. Dla uczniów i studentów (do 26. roku życia z ważną legitymacją) klub przygotował specjalny karnet – STUDENCKA PROMKA, czyli karnet na 12 miesięcy w cenie 76 zł miesięcznie. Klub nie pobiera opłaty członkowskiej. Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adres siłowni Fabryka Formy w Lublinie:

 • Felicity Lublin, al. Witosa 32

GetGym

Siłownia GetGym ma do wyboru trzy karnety. Open bezterminowy za 149 zł miesięcznie, umowa bezterminowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia (w cenie również sauna). Osoby niechcący zobowiązań mają do wyboru karnet open 1 miesiąc na 30 dni za 209 zł. Na studentów czeka karnet poranny bezterminowy z umową bezterminową za 109 zł miesięcznie. Opłata wpisowa: 29 zł. Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adres siłowni GetGym w Lublinie:

 • Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy 34

Cube Fitness

Siłownia Cube Fitness ma do wyboru kilka rodzajów karnetów. Np. open siłownia i fitness (30 dni, dowolna ilość wejść) za 139,90 zł (129,90 zł dla studenta). Osoby chcące zaoszczędzić mogą kupić karnet open siłownia i fitness – 3 miesiące (90 dni, dowolna ilość wejść) za 389,90 zł (359,90 zł dla studenta). Siłownia umożliwia również klubowiczom zakup wejścia jednorazowego na siłownię lub zajęcia fitness za 24,90 zł. Więcej informacji można przeczytać na stronie klubu.

Adres siłowni Cube Fitness w Lublinie:

 • Cube Squash & Fitness Czechów, ul. Mackiewicza 7
 • Cube Fitness Sławin, ul. Sławinkowska 47

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Mlynfit pod Lublinem takiej siłowni nie ma nawet w Lublinie a dojaz to tylko 15 min.