Siłownia, sauna, basen czy jacuzzi. Marszałek szuka zajęć rekreacyjnych dla swoich pracowników

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy ul. Grottgera 4 w Lublinie
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy ul. Grottgera 4 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Urząd Marszałkowski ogłosił postępowanie na zakup usług rekreacyjnych i sportowych dla pracowników. Wśród atrakcji, do których będę mieli dostęp pracownicy są m.in. baseny z sauną i jacuzzi, siłownie, a nawet zajęcia z aerobiku.

A może zajęcia taneczne do tego?

Z opisu zamówienia możemy się dowiedzieć, że przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu dostępu do obiektów i zajęć sportowo – rekreacyjnych dla maksymalnie 450 osób (w tym 350 pracowników Urzędu Marszałkowskiego zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, 40 dzieci pracowników oraz 60 osób towarzyszących).

Jakie wymagania stawiają urzędnicy? Pakiet sportowo – rekreacyjny ma obejmować co najmniej obiekt typu spa, w którym dostępne są łącznie usługi: basen, sauna, jacuzzi, siłownia oraz fitness. Co jeszcze? Aerobik, aqua aerobik, gimnastyka, grota solna, lodowisko, spinning i taniec. Minimalnym wymogiem w sprawie kart dla dzieci pracowników ma być karta ze wstępem na basen.

Na jakie zajęcia lub obiekty będą uczęszczać pracownicy marszałka? Do tematu wrócimy po zakończeniu postępowania przetargowego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.