Silny wiatr w Lublinie. Powalone drzewa na lubelskich ulicach (zdjęcia)

Silny wiatr w Lublinie. Powalone drzewa na lubelskich ulicach (zdjęcia) - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Strażacy z Lublina kilkanaście razy interweniowali już w związku z silnym wiatrem. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami na lubelskich ulicach.

Na alejach Solidarności silny wiatr przewrócił na drogę drzewo, które zablokowało całą jezdnię po stronie Zamku. Trwa akcja usuwania drzewa.

– Na chwilę obecną mamy 20 zgłoszeń dotyczących powalonych drzew przez wiatr – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Gdzie w Lublinie występują jeszcze utrudnienia? Powiadom nas! Czekamy na Wasze informacje pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu 691 404 253.

Wasze zgłoszenia

Daria: Jadąc od 3 maja w lewo skrzyżowanie Chmielna i Czechowska, ludzie jeżdżą po chodniku albo przewalonym drzewie. Przy urzędzie też leży boczna Lubomelska i Leszczyńskiego.

Anna: Hej, zdarzył się wypadek na Al. Solidarności, od Dolnej 3 Maja w kierunku zamku, wygląda na to że drzewo przewróciło się na autobus. W każdym razie ruch zatrzymany.

Martyna: Na rondzie Mohyły (skrzyżowanie Lwowskiej z Podzamczem chyba) leży drzewko.

Tomasz: Drzewo tez leży na Leszczyńskiego przy UP.

 

Zdjęcia

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ulica głęboka przed skrzyżowaniem z wlieńską jest nie przejezdne z powodu połamanego drzewa oraz słupa