Siedział w oknie z raną ciętą szyi. Policjanci uratowali niedoszłego samobójce

IMG 20190207 173848
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci uratowali życie mężczyzny, który siedział w oknie kamienicy na drugim piętrze. Mężczyzna z raną ciętą szyi został przetransportowany do szpitala.

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek około godz. 6 rano przy ul. Narutowicza w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że w jednej z kamienic na zewnętrznym parapecie na wysokości kilkunastu metrów siedzi mężczyzna z podciętym gardłem.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo. Strażacy na chodniku od strony ulicy Narutowicza rozstawili skokochron” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego. Policjanci i strażacy musieli siłą wejść do mieszkania. Zastali tam mężczyznę z raną ciętą szyi, któremu została udzielona pomoc medyczna, a następnie przetransportowano go do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.