Siedział na torach i czekał na śmierć? Tragiczny wypadek w Krasnymstawie

IMG 20170501 204524
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do potrącenia młodego mężczyzny przez szynobus doszło w czwartkowy wieczór na terenie Krasnegostawu. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek przed godz. 22 w okolicy ul. Rejowieckiej w Krasnymstawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że szynobus relacji Lublin – Zamość potrącił siedzącego na torach mężczyznę. Maszynista włączył sygnały dźwiękowe i zaczął gwałtownie hamować, jednak mężczyzna nie zareagował i został potrącony przez pociąg. W wyniku odniesionych obrażeń 21-latek zmarł.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policjanci, straż pożarna oraz straż ochrony kolei. Maszynista pociągu był trzeźwy, a na miejscu tragicznego zdarzenia – pod nadzorem prokuratora – pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

Pociągiem podróżowało łącznie 12 osób. Na szczęście nikomu z podróżujących nic się nie stało.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Współczuję maszyniście. Będzie miał ten obraz do końca życia przed oczami.