Sieć dyskontów Action otworzy swój pierwszy sklep w Lublinie. Poznaliśmy lokalizację

Sklep Action
Sklep Action | materiały prasowe

Międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych Action otworzy sklep w Lublinie. To będzie pierwszy market tej sieci uruchomiony w województwie lubelskim. Poznaliśmy lokalizację sklepu.

Action w Lublinie

Na lokalizację swojego pierwszego sklepu w województwie lubelskim Action wybrał centrum handlowym przy ul. Orkana, w którym do niedawna działało Tesco, a obecnie funkcjonuje Kaufland. Wejście do sklepu będzie znajdowało się od parkingu po stronie ul. Orkana. Obecnie w lokalu, gdzie będzie działał sklep Action prowadzone są prace remontowe. Sieć nie zdradza daty otwarcia, ale prawdopodobnie będzie to jeszcze przed nowym rokiem.

Action to wciąż stosunkowo młoda marka w Polsce. Swój pierwszy polski sklep otworzyła w październiku 2017 roku. Po czterech latach ma ich już ponad 140. Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także słodkie i słone przekąski i napoje.

Tym, co wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientów.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Nie pierwsza lokalizacja w województwie lubelskim jest już w Łukowie.
  Proszę sprawdzić najpierw informacje a potem podawać 😱😱😱

 2. @Mela
  Na stronie internetowej Action nie ma informacji, by w Łukowie był otwarty sklep tej sieci.

 3. Jest w sklep w Łukowie:
  http:// telewizja. lukow. pl/2021/04/28/ action-zamiast-biedronki-przy-siedleckiej/

  – już w tzw międzyczasie szukali tam pracowników włącznie z ogłoszeniem na kierownika sklepu, więc raczej sklep Action realnie tam jest.