Sezon przełajowy w pełni, czas na trzeci bieg CITY TRAIL w Lublinie

CT Lublin 4 e1480416675566

Biegacze po raz trzeci wrócą w okolice zalewu Zemborzyckiego, by zmierzyć się w biegach przełajowych, rozgrywanych na dystansie 5km. W listopadowej imprezie wzięło udział 426 dorosłych biegaczy i 74 dzieci.

Sezon 2016/2017 trwa od września. W najbliższą sobotę – 3 grudnia odbędą się trzecie zawody w Lublinie. Elektroniczne zapisy trwają do końca dnia we wtorek, 29 listopada. Rejestracja na zawody trwa na stronie http://citytrail.pl/.

Cykl CITY TRAIL w Lublinie odbywa się nad Zalewem Zemborzyckim. Trasa liczy 5km i jest bardzo urozmaicona. Dystans jest oznaczony co kilometr, co pozwala na kontrolowanie tempa biegu. Trudność trasy w dużej mierze uzależniona jest od pogody, dlatego każdego miesiąca rywalizacja jest niezwykle ciekawa.

CITY TRAIL Junior

W ramach każdej imprezy organizowane się biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km. Elektroniczne zapisy odbywają się również poprzez stronę www.citytrail.pl do końca dnia we wtorek, 29 listopada. Koszt pojedynczego biegu to 5zł. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów. Połowa każdej opłaty startowej przeznaczana jest na cele charytatywne.

Harmonogram imprezy

Plan minutowy wszystkich biegów jest zawsze taki sam. Biegowe miasteczko rusza o godz. 8:30, kiedy rozpoczyna pracę biuro zawodów. Od godz. 9:30 odbywają się biegi dla dzieci i młodzieży, a o godz. 11:00 startują dorośli. Bieg kończy się w momencie, kiedy na mecie pojawia się ostatni zawodnik – organizatorzy nie przewidują limitu czasu, zatem każdy pokonuje 5-kilometrową trasę we własnym tempie, nie martwiąc się o zamknięcie mety.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.