Selgros Cash&Carry otwiera nową halę w Lublinie

imag0500 e1413830711690

Ogólnopolska sieć handlu hurtowego Selgros Cash&Carry otworzy we wtorek, 21 października nową halę w Lublinie na Węglinie. Jest to szesnasta z dwudziestu zaplanowanych hurtowni Selgros w Polsce. Z tej okazji, na Klientów nowej hali czeka szereg atrakcji, w tym wyjątkowe promocje cenowe, nagrody i spotkanie z  zawodniczkami MKS SELGROS LUBLIN.

W nowej hali na powierzchni około 10.000 m2 zgromadzony został jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Artykuły spożywcze i przemysłowe z wszystkich branż są pogrupowane tematycznie i ułożone w łatwo dostępny  dla Klientów sposób.

Oferta Selgros obejmuje zarówno produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież. Na  położonym centralnie ,,Rynku artykułów świeżych’’ wydzielono osobne,  znakomicie zaopatrzone strefy, gdzie można kupić świeże owoce i warzywa, nabiał, mięso i wędliny oraz świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekają także stoiska ze świeżym pieczywem z własnego wypieku.

Z okazji otwarcia hali w Lublinie Selgros przygotował dla swoich Klientów wiele atrakcji, z których najważniejszą  jest dwutygodniowa, rewelacyjna promocja cenowa. Dodatkowo w dzień otwarcia, czyli 21 października jest szansa otrzymania darmowych biletów na mecz MKS SELGROS LUBLIN z LARVIK NORWEGIA. Będzie można zrobić  sobie  także pamiątkowe zdjęcia z zawodniczkami MKS i pucharem Mistrzyń Polski 2014.

W tym dniu co pięćdziesiąte zakupy będą gratis, a co setne zostaną nagrodzone  odtwarzaczem Blu-ray. Ta ostatnia promocja będzie obowiązywała również w sobotę i niedzielę po otwarciu (25-26.10.2014).

Selgros Cash&Carry z Lublinem związał się już kilkanaście miesięcy temu,  kiedy to został sponsorem tytularnym kobiecej drużyny piłki ręcznej MKS Selgros Lublin.

– Cieszymy się, że otwieramy hurtownię w Lublinie, mieście, z którego mieszkańcami łączy nas dodatkowo zamiłowanie  do sportu – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros. Wierzymy, że nasza bogata oferta produktów najwyżej jakości w korzystnych cenach spotka się z zainteresowaniem klientów z Lubelszczyzny – dodaje Furmanowicz.

Wyposażenie techniczne nowej hali oraz dobrze wyszkolony personel zapewniają Klientom wysoki komfort zakupów. W lubelskiej hali docelowo będzie zatrudnionych około  200 pracowników.

Realizacja  inwestycji

Budowa nowej hali Selgros Cash&Carry w Lublinie trwała sześć miesięcy od kwietnia tego roku. Generalnym wykonawcą  inwestycji była firma Mostostal Zabrze. Z kolei za  wystrój wnętrza  lubelskiej  hali odpowiedzialna była szwajcarska firma Schweitzer Project, która od ponad 80 lat wyznacza standardy w branży hurtowej i detalicznej.   Myśląc o powierzchni sprzedaży specjaliści z Schweitzer Project biorą pod uwagę wiele aspektów: od rozwoju wysokiej jakości, innowacyjnych systemów mebli do realizacji kompleksowych rozwiązań. Wspólnie ze swoimi firmami Interstore Design i Interforce prowadzą projekty od pierwszego pomysłu aż po dzień otwarcia nowej placówki.

Jak zostać Klientem?

Osoby prowadzące działalność gospodarczą otrzymują od Selgros Kartę Klienta, która uprawnia do dokonywania zakupów. Karta uprawnia do wejścia na teren hali dwie osoby (posiadacza karty i osobę towarzyszącą).
Aby otrzymać Kartę Klienta, wystarczy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.selgros.pl (gotowe karty po weryfikacji danych zostaną wysłane pocztą na podany przez Klienta adres w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia) lub osobiście zgłosić się do Działu Obsługi Klienta hali i przedstawić dowód tożsamości oraz podać numer REGON lub NIP.

Hurtownia w Lublinie  zaprasza  Klientów 7 dni w tygodniu od poniedziałku soboty w godzinach od 3.00 do 21.00 i w niedzielę od 8.00 do 18.00. Lublin, ul. Jana Pawła II 59.

IMAG0514

IMAG0518

IMAG0521

IMAG0515

IMAG0532

IMAG0526

IMAG0528fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.