Scena już rozstawiona, wieczorem koncerty. Wystąpią: Piękni i Młodzi, Defis i Baflo

Scena Lubelskiego Jarmarku Bronowickiego na terenie SP nr 33 przy Pogodnej 19
Scena Lubelskiego Jarmarku Bronowickiego na terenie SP nr 33 przy Pogodnej 19 | mat. organizatora

W piątek na terenie obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 33 na lubelskich Bronowicach odbędzie się Ogólnopolski Jarmark Bronowicki. W programie m.in. koncerty zespołów disco polo: Piękni i Młodzi, Defis i Baflo.

Ogólnopolski Jarmark Bronowicki 2021

Tegoroczny jarmark poświęcony będzie 105. rocznicy przyłączenia wsi Bronowice do Lublina, 100-lecia pierwszego lotu samolotu wyprodukowanego na lubelskich Bronowicach, 100-lecia WKS Lublinianka (sekcja koszykówki) oraz Beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Jarmark rozpocznie się w piątek 10 września 2021 r. o godz. 11.30 na terenach obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej 19 w Lublinie.

W ramach IV Ogólnopolskiej Gali – Lubelskiego Jarmarku Bronowickiego na Orliku przy ul. Łabędziej 2 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w kategorii dzieci i młodzieży.

Imprezie będą towarzyszyć m.in. występy artystyczne dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i wyższych uczelni. Głównym punktem wydarzenia będą koncerty zespołów disco polo: Piękni i Młodzi, Defis i Baflo.

Ponadto w imprezach towarzyszących Fundacja Lotniczy Lublin przypomni pierwszy lot polskiego samolotu wyprodukowanego przez fabrykę Plage – Leśkiewicz na lubelskich Bronowicach sprzed 100 laty.

Lotnicza Akademia Wojskowa z Dęblina zaprezentuje swoją ofertę i najnowszy symulator lotów. Dzięki Muzeum Sił Powietrznych będzie zapoznać z historią polskiego lotnictwa m.in. zobaczyć makiety samolotów itp.

Garnizon Lubelskiej Policji oraz Straży Pożarnej zaprosi do zapoznania się z najnowszym sprzętem, którym dysponują obie służby. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego udostępni symulator dachowania, alkogogle i narkogogle.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program wydarzenia.

10 września (piątek)

10:00-16:00 Na boisku Orlik ul. Łabędzia 2 w Lublinie Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej
11:30 Występ dzieci z Przedszkola nr 9 w Lublinie
11:45 Występ dzieci z Przedszkola nr 14 w Lublinie
12:00 Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Lublinie
12:20 Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Lublinie
12:40 Występ dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej w Lublinie
13:00 Występ młodzieży z VIII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie
13:20 Występ młodzieży z Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego i Liceum Ogólnokształcącego Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie
16:30 Wystąpienia okolicznościowe, odznaczenia i wyróżnienia dla osób wspierających rozwój dzielnicy Bronowice, Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego
18:00 Występ zespołu Baflo
18:50 Występ zespołu Defis
19:45 Występ zespołu Piękni i Młodzi

12 września (niedziela)

12:00 Uroczystości związane z beatyfikacją Kardynała Stefana Wyszyńskiego w kościele pw. Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej 7 w Lublinie, po mszy beatyfikacyjnej – przemarsz w asyście orkiestry młodzieżowej z Szastarki na skwer Prymasa Tysiąclecia przy ul. Droga Męczenników Majdanka 22-24 w Lublinie

Lubelski Jarmark Bronowicki 2021 - plakat
Lubelski Jarmark Bronowicki 2021 – plakat

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.