Santander sprzedaje kamienicę po banku w centrum Lublina. Żąda za nią 15 mln zł

DSC03068
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Santander Bank Polska sprzedaje kamienicę w centrum Lublina, w której przez lata działał bank (dawniej Bank Zachodni WBK). Czy znajdzie się ktoś chętny?

Kamienica znajduje się u zbiegu ulic 3 Maja oraz Krakowskiego Przedmieścia, w sąsiedztwie Placu Litewskiego. Przez lata w tym miejscu działał bank BZ WBK – Bank Zachodni WBK SA, a po zmianie nazwy Santander Bank Polska.

Nieruchomości aktualnie przystosowana jest na działalność bankową. Powierzchnia kamienicy to 3 461 m2. Budynek składa się z połączonego budynku „głównego” z dwoma oficynami i jest wpisany do rejestru zabytków województwa lubelskiego” – czytamy w ogłoszeniu sprzedażowym.

Właściciel kamienicy żąda za nią równe 15 milionów złotych. Bank rozważa zwrotny najem części lub całości zajmowanych powierzchni w budynku.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.