Samsung inwestuje w Lublinie

Samsung inwestuje w Lublinie
Zdjęcie ilustracyjne

Samsung, w ramach budowy sieci inkubatorów młodych firm technologicznych, otworzy jeszcze w tym roku swój drugi inkubator w Polsce – w Lublinie.

Firma Samsung postanowiła otworzyć swoje najnowsze centrum wsparcia przedsprzedażowego i wsparcia posprzedażowego w Lublinie. Za działanie inkubatora będzie odpowiadać firma Convergys Corporation, która mieści się w Lublinie od 4 lat.

– Rozpoczęcie współpracy z Samsung to dla nas ogromne wyróżnienie i stanowi krok milowy naszego dalszego rozwoju w Lublinie. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, organizujemy kursy dla bezrobotnych – mówi dyrektor lubelskiego oddziału Convergys.

Samsung CyberSec Inkubator pozwoli klientom pomóc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz uzyskać wszelkie niezbędne i najnowsze informacje o produktach, ofertach i promocjach firmy.

Wszystkie zakwalifikowane do programu start-upy będą mogły korzystać ze stałego wsparcia menedżerów i inżynierów południowokoreańskiego koncernu oraz jego warszawskiego instytutu badań i rozwoju.

Oprócz wspierania start-upów nowa placówka będzie również organizować szkolenia, hackatony i warsztaty kodowania przeznaczone dla mieszkańców Lublina.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.