Samowolnie opuścił szpital przy ul. Grenadierów i ślad po nim zaginął. Kto go widział?

Zaginął Sławomir Krzywicki
Zaginął Sławomir Krzywicki | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania za zaginionym 50-letnim Sławomirem Krzywickim, który w niedzielę samowolnie opuścił szpital przy ul. Grenadierów.

Pacjent wyszedł ze szpitala i zaginął Lublin

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 17 w szpitalu MSWiA przy ul. Grenadierów w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że 50-latni Sławomir Krzywicki samowolnie opuścił placówkę szpitala i oddalił się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie powrócił do domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie szatynowe z łysieniem czołowym, posiada widoczny guz w okolicy czoła. W dniu zaginięcia ubrany był zieloną lub niebieską bluzę bez kaptura, ciemno niebieskie spodnie typu jeans.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować bezpośrednio do dyżurnego VI Komisariatu Policji w Lublinie pod numerem telefonu: 47 811-47-80 lub 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.