Samolot LOT-u od ponad godziny krąży nad lotniskiem w Świdniku. Co się dzieje?

samolot lot kołuje nad lotniskiem świdnik
Samolot linii PLL LOT krąży nad lotniskiem w Świdniku | fot. flightradar24.com

Od ponad godziny samolot należący do PLL LOT krąży wokół lubelskiego lotniska. Czy dzieje się coś niepokojącego? – pytają Czytelnicy, którzy są zaniepokojeni kołowaniem samolotu nad ich domami.

Witam, macie jakieś informacje, dlaczego samolot pasażerski lata już któryś raz nad Turką, jakby nie mógł wylądować? Od co najmniej godziny lata non stop w tą i z powrotem” – pisze zaniepokojona czytelniczka Marta.

Jak informuje portal lubelskielotnisko.pl nie ma powodów do obaw. To lot szkoleniowy w wykonaniu PLL LOT. Załoga samolotu Embraer ERJ-170STD ćwiczy podchodzenie do lądowania na lotnisku w Świdniku. Na pokładzie samolotu nie ma pasażerów.

Nagranie dzięki uprzejmości naszej czytelniczki Marty

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. @123: To nie tak, że nie mają nic do roboty. Nikt by nie chciał, by uszkodzony samolot spadł mu na głowę, a krążenie nad lotniskiem przy doskonałej widoczności budzi uzasadnione podejrzenia jakichś poważnych problemów technicznych w samolocie.