Samochód radnego wyciągnięty z rzeki Krzna. Trwają poszukiwania mężczyzny

krzna samochód zaginął tomasz sylwesiuk
Trwają poszukiwania radnego gminy Terespol Tomasza Sylwesiuka | fot. Paweł Reducha & Monika Wasiluk

Trwają poszukiwania radnego gminy Terespol Tomasza Sylwesiuka, który zaginął w piątek. W sobotę z rzeki Krzna w miejscowości Starzynka pod Terespolem wyłowiono jego samochód.

W sobotę po godz. 14 dyżurny komisariatu w Terespolu został powiadomiony, że w miejscowości Starzynka samochód osobowy wpadł do rzeki. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze. Do działań włączyła się również straż pożarna. Kiedy auto zostało wyciągnięte z wody okazało się, że wewnątrz pojazdu nikogo nie było. Policjanci ustalili właściciela auta, to 45-letni radny gminy Terespol Tomasz Sylwesiuk, który nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Od soboty trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. W działania włączyli się policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, jak również funkcjonariusze Straży Pożarnej z JRG Małaszewicze oraz OSP Neple, a także funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Terespolu. Podczas poszukiwań wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt m.in. drony.

Przed odnalezieniem auta w wodzie, Tomek 10 stycznia był w pracy w Chotyłowie i wracając z niej pojechał do fryzjera w Zalesiu. Następnie odwiedził swojego kolegę w Malowej Górze, po czym około godziny 14 tego samego dnia wyszedł od niego, a już od godziny 15 jego telefon był niedostępny. 11 stycznia około godziny 14.30 samochód Tomka został odnaleziony w Krznie w miejscowości Starzynka, przez spacerującą kobietę” – piszą bliscy zaginionego.

Rysopis zaginionego: Wysoki mężczyzna około 180 cm wzrostu, 110-120 kg wagi, włosy i oczy brązowe, lekka blizna z tylu głowy po prawej stronie. W chwili zaginięcie ubrany był w kurtkę i spodnie zielone (moro) oraz buty trapery brązowe.

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu (83 375 62 00) lub najbliższą jednostką policji, ewentualnie o kontakt pod numer alarmowy 112.

82042701 2700697636682267 4823705421137051648 o
Trwają poszukiwania 45-letniego Tomasza Sylwesiuka | fot. Monika Wasiluk

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.