Salmonella w roladach z kurczaka. Produkt można było kupić w sklepach Biedronka

Roladki z kurczaka w Biedronce
Roladki z kurczaka w Biedronce | fot. GIS

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu z powodu wykrycia bakterii salmonelli jednej partii roladek z kurczaka z nadzieniem o smaku maślano-czosnkowym. Produkt można było kupić w sklepach Biedronka.

Salmonella w roladkach z kurczaka

W wyniku badań urzędowych Państwowej Inspekcji Sanitarnej w jednej partii produktu „Roladki Devolay z kurczaka z nadzieniem o smaku maślano-czosnkowym, 500 g” o numerze 109/P1/L4/I i terminie przydatności 7 maja 2022 roku, wykryto bakterie Salmonella. Produkt był dostępny w sklepach sieci Biedronka.

Nie należy spożywać produktu z partii objętej komunikatem. Osoby, które zakupiły produkt, mogą zwrócić go bez paragonu w jednym ze sklepów sieci Biedronka. W przypadku wystąpienia objawów zatrucia pokarmowego po spożyciu wyżej wymienionego produktu należy skontaktować się z lekarzem.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.