Sadzonki konopi rosły na polu. Policjanci szukają właściciela plantacji

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zabezpieczyli plantację konopi indyjskich. Blisko 2-metrowe rośliny znajdowały się w miejscu trudno dostępnym i zakrzaczonym. Teraz szukają jej właściciela.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kocku na jednym z pól w miejscowości Serock w gminie Firlej ujawnili blisko 30 sadzonek konopi indyjskich. Rośliny te znajdowały się w różnej fazie wzrostu, niektóre miały nawet 2 metry wysokości.

„Dostęp do miejsca, gdzie się znajdowały, był bardzo utrudniony. Wszystkie sadzonki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Teraz trwają ustalenia, do kogo należy ta plantacja” – mówi komisarz Ewa Czyż, oficer prasowy KPP w Lubartowie.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.