Sadzonki konopi indyjskich znalazł na spacerze. Powiadomił o tym policję

68 166915
Podczas spaceru znalazł sadzonki konopi indyjskich | fot. KPP Hrubieszów

Mieszkaniec gminy Hrubieszów podczas niedzielnego spaceru natknął się na małe rośliny. Podejrzewając, że mogą być to sadzonki konopi indyjskich powiadomił o tym fakcie policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Uchanie (gm. Trzeszczany). 39-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów wybrał się na majowy spacer. Kiedy wędrował po dawnym obiekcie pałacowym w zaroślach zauważył ogrodzone sznurkiem poletko. Postanowił podejść bliżej, żeby zobaczyć, co tak starannie zostało tam posadzone.

Kiedy przyjrzał się z bliska roślinom, nabrał podejrzeń, że wysadzone tam krzaczki to prawdopodobnie sadzonki konopi indyjskich. Zadzwonił więc na policję, aby poinformować o tym fakcie mundurowych. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Ujawnione sadzonki marihuany zostały zabezpieczone do badań.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Proszę nie pisać marihuany tylko konopi – nie zostaly jeszcze przebadane więc nie wiadomo czy znajduję się tam „marihuana” ?