S19 Niedrzwica Duża – Kraśnik będzie otwarta jeszcze w tym miesiącu

Odcinek S19 Niedrzwica Duża - Kraśnik
Odcinek S19 Niedrzwica Duża - Kraśnik | fot. GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła, że otwarcie ostatniego odcinka S19 między Lublinem a Rzeszowem nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Kiedy otwarcie S19 Niedrzwica Duża – Kraśnik

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w maju tego roku do użytku zostanie oddany ok. 20-kilometrowy odcinek S19 Niedrzwica Duża – Kraśnik. Jest to ostatni nieoddany jeszcze odcinek S19 między Lublinem a Rzeszowem. Pod koniec kwietnia od użytku został oddany 8-kilometrowy odcinek S19 Zdziary – Rudnik nad Sanem na terenie woj. podkarpackiego.

„W zeszłym tygodniu oddaliśmy do ruchu ostatni element szlaku Via Carpatia pomiędzy granicą województw lubelskiego i podkarpackiego a Rzeszowem. Chodzi oczywiście o odcinek Zdziary – Rudnik nad Sanem. Jesteśmy też coraz bliżej otwarcia drogi S19 na odcinku Niedrzwica Duża – Kraśnik. Prace zaawansowane są w ponad 90 proc. Kierowcy pojadą tym odcinkiem jeszcze w maju” – czytamy w komunikacie GDDKiA.

Postęp prac na S19 Niedrzwica Duża – Kraśnik

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.