Ryki: Po pijaku wjechał w ogrodzenie swojej posesji i nie przyznał się żonie. Ta wezwała policję

68 109711 1

W niedzielę mieszkanka gminy Ryki powiadomiła policję, że nieznany sprawca uszkodził ich ogrodzenie i uciekł. Jak się okazało był to jej pijany mąż.

 

W niedzielę policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w jednej z posesji w gminie Ryki. Na miejscu policjanci potwierdzili, że uszkodzeniu uległy 2 betonowe przęsła oraz rower, który w chwili zdarzenia był oparty o ogrodzenie.

 

Jak się okazało sprawcy nie trzeba było szukać daleko. Okazało się, że był nim mąż zgłaszającej, który wyjeżdżając samochodem z domu, z niewiadomych przyczyn uderzył w płot betonowy swojej posesji, a następnie pozostawił pojazd pod domem nie mówiąc o niczym domownikom.

 

Nieświadoma żona widząc uszkodzony płot zadzwoniła na policję. Nie zakładała, że mógł to zrobić ktoś z rodziny. Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy. W chwili badania miał jeszcze 2 promile alkoholu.

 

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.