Ryki: Ciało 43-letniego mężczyzny znalezione w studni

68 99999

Mężczyzna wyszedł z domu poprzedniego wieczoru i już nie powrócił. Jak się okazało, jego ciało policjanci znaleźli w okolicznej studni.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Rykach na osiedlu Brzezinka. Dyżurny ryckiej komendy został powiadomiony przez członków rodziny, że 43-latek poprzedniego wieczoru wyszedł z domu i już nie powrócił. Na miejsce natychmiast udali się policjanci.

 

W okolicy miejsca zamieszkania mężczyzny znajdowała się studnia. W niej policjanci ujawnili ciało 43-latka. Na miejsce zostały wezwane inne służby ratunkowe, które uczestniczyły w wydobyciu ciała oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

 

Przeprowadzona sekcja zwłok wyjaśni przyczyny zgonu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.